Drukuj

 

Chciałbyś wspierać leczenie i rehabilitację chorych na SM regularnie?

Wiele osób myśli o tym, aby zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka. Ale niejednokrotnie życie w ciągłym biegu utrudnia realizację tego zamierzenia. Dlatego fundacja Dobro Powraca proponuje takim osobom udział w akcji "Ziarnko do ziarnka".

 

 

"Ziarnko do ziarnka" to ustawienie w swoim koncie bankowym stałego zlecenia na dowolną kwotę i poinformowanie o tym Fundacji. W ten sposób jesteśmy w stanie zaplanować, jaką ilość leku i na jaki czas możemy ofiarować podopiecznym Fundacji. W terapii stwardnienia rozsianego stałe przyjmowanie leków jest sprawą najwyższej wagi. To decyduje o skuteczności podjętej terapii. Leki należy przyjmować całymi latami a informacja, na ile starczy funduszy jest bardzo istotna. Możesz również wskazać Chorego, którego chcesz regularnie wspierać.

 

 

Nadzieja to najpiękniejszy prezent.

Dzięki Waszej pomocy czyjeś życie może się zmienić. Wesele? Mikołajki? Rocznica? Inna okoliczność do świętowania? To doskonała okazja, aby zaangażować większą liczbę ludzi w pomoc innym. Kwiaty więdną, ale nadzieja nie. Serdecznie dziękujemy za pamięć.