Treść główna

Numer Subkonta:
4795

Anna Mielniczek

Mam na imię Ania i mam 43 lata. Jestem żoną i mamą 17-letniej córki. O tym, że z moim sercem dzieje się coś nie tak, dowiedziałam się w trakcie pandemii, gdy zdecydowaliśmy się wraz z mężem oddać krew, aby pomóc osobom zmagającym się z (wtedy jeszcze nieznanemu medycynie) COVIDEM. Podczas badań kwalifikujących, lekarz usłyszał szmer w moim sercu, który wpłynął na kolejne lata mojego życia.

Moje serce zostało zoperowane i lekarze mówią, że "bije teraz jak dzwon", jednak w wyniku przebytej choroby i powikłań z nią związanych, potrzebuję wsparcia w powrocie do sprawności. Dzięki dodatkowemy wsparciu w formie darowizn czy przekazanemu 1,5% podatku, będę mogła znacząco przyspieszyć ten proces.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Mielniczek 4795

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Mielniczek 4795

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content