Treść główna

Stwardnienie rozsiane czego unikać

PIK- Punkt Interwencji Kryzysowej

Fundacja Dobro Powraca uruchomiła dla swoich Podopiecznych możliwość skorzystania z bezpłatnych i profesjonalnych sesji interwencji kryzysowej.

Podopieczni Fundacji Dobro Powraca (oraz Rodzice/Opiekunowie Dzieci – Podopiecznych Fundacji) mogą skorzystać z sesji interwencji kryzysowej prowadzonych przez certyfikowanego konsultanta.

Jeżeli jesteś w kryzysie, nie widzisz rozwiązania a przyszłość jawi się w ciemnych barwach – to sesje interwencji kryzysowej mogą pomóc Ci odzyskać równowagę i stworzyć plan wyjścia z kryzysu.

Oferowana przez Fundację pomoc jest bezpłatna.

Dowiedz się więcej:

PIK- Punkt Interwencji Kryzysowej

Przewlekła choroba- swoja albo Dziecka, może powodować kryzys, poczucie niepewności co do przyszłości, poczucie utraty kontroli, stres, napięcie emocjonalne, konieczność zmiany dotychczasowych zasad funkcjonowania. Kryzys sprawia, że następuje utrata równowagi i dezorganizacja, a problem wydaje się być nie do przezwyciężenia. Interwencja kryzysowa pomaga uporządkować własne emocje i potrzeby. Dzięki temu w obliczu kryzysu można wypracować własną, dostosowaną do swoich potrzeb ścieżkę poradzenia sobie z problemem.

Stwardnienie rozsiane znane osoby i zwykli pacjenci

Zespół Touretta - terapia i leczenie
2023-09-20

Jaką wartość mają marzenia, kiedy śmierć czai się na każdym kroku?

Mam na imię Karolina i od urodzenia choruję na mukowiscydozę. Choroba od samego początku wpływała na moje życie zmieniając je. To zapis wywiadu , który zarówno ze mną jak i z moją mamą przeprowadziła Pani psycholog. Mam nadzieję, że część mojej historii przywróci wiarę innym osobom zmagającym się z tą choroba oraz zapali światło nadziei tam, gdzie panuje już ciemność.

2023-08-18

Jak można pomóc Podopiecznemu Fundacji?

Podopieczni Fundacji – Dorośli i Dzieci- mierzą się z chorobami przewlekłymi. Walka o zdrowie wiąże się z dużymi wydatkami, które są ogromnym wyzwaniem. Jak można wspierać konkretnego Podopiecznego?

 
Skip to content