Treść główna

FaniMani

Fundacja Dobro Powraca umożliwia zbieranie darowizn poprzez stronę internetową FaniMani.pl

To serwis umożliwiający bezpłatne przekazanie darowizny w trakcie robienia zakupów w sklepach internetowych, które przekażą na wskazaną przez klienta organizację od 1% do 4% wartości zakupów w ponad 1600 wiodących sklepów. Klient nie ponosi dodatkowego kosztu, będzie płacił cenę za towar lub usługę w niezmienionej wysokości, a sklep przekaże część kwoty na rzecz Fundacji – ze wskazaniem podopiecznego.

Jak to działa?

Nasz Darczyńca zakłada własne konto na stronie fanimani.pl. Po zalogowaniu Darczyńca wybiera Podopiecznego Fundacji Dobro Powraca, którego chce wspierać. Podopiecznego można odnaleźć w wyszukiwarce serwisu (podając Jego imię i nazwisko lub nazwisko i numer).
Aby utworzyć swoją zbiórkę, Podopieczny powinien wysłać takie zgłoszenie na adres mailowy Fundacji.
Środki będą przekazywane na rachunek fundacji raz na kwartał, jeżeli wartość zebranych darowizn przekroczy kwotę minimalną 100 zł. W innym wypadku, środki zostaną przekazane w kolejnych kwartałach, po przekroczeniu tej minimalnej wartości.
Jest to bardzo dobra okazja, aby zbierać na subkoncie dodatkowe środki – oprócz 1,5% podatku – przy okazji codziennych czynności wykonywanych przez Internet (zakupy w sklepach, jedzenie na wynos, zakup polis ubezpieczeniowych ect.)
 
Skip to content