Treść główna

BiznesPoint

Projekt BiznesPoint kierujemy do naszych Podopiecznych, aby pomóc w promocji ich działalności gospodarczych oraz dzieleniu się swoimi pasjami.

Prowadzenie własnej firmy to wymagająca praca. Towarzysząca choroba przewlekła lub niepełnosprawność to dodatkowe wyzwanie, które trzeba uwzględnić w biznesplanie.

Jeżeli prowadzisz swoją działalność gospodarczą lub masz ciekawą pasję, którą chcesz się podzielić zapraszamy do kontaktu pod adresem fundacja@dobropowraca.pl

Jakub Moroziński- gitarzysta klasyczny i nauczyciel

Nazywam się Jakub Moroziński. Gram na gitarze klasycznej. Diagnozę o stwardnieniu rozsianym dostałem w listopadzie 2022 roku. W tamtym momencie pomyślałem, że będzie to koniec mojej pasji, na szczęście schorzenie nie wykluczyło mnie jeszcze z zawodu i grania na instrumencie.

Koordynator ds. dostępności – doświadczam, więc zmieniam

Nazywam się Gabriela Kwarta, 10 lat temu usłyszałam diagnozę: stwardnienie rozsiane. Doświadczenie choroby uświadomiło mi, z jak wieloma ograniczeniami spotykają się osoby z różnymi dysfunkcjami. Nie tylko na poziomie swojej fizyczności, ale również na poziomie systemu, w którym funkcjonują.

 
Skip to content