Treść główna

Aktualności

Zespół Touretta - terapia i leczenie
2023-09-20

Jaką wartość mają marzenia, kiedy śmierć czai się na każdym kroku?

Mam na imię Karolina i od urodzenia choruję na mukowiscydozę. Choroba od samego początku wpływała na moje życie zmieniając je. To zapis wywiadu , który zarówno ze mną jak i z moją mamą przeprowadziła Pani psycholog. Mam nadzieję, że część mojej historii przywróci wiarę innym osobom zmagającym się z tą choroba oraz zapali światło nadziei tam, gdzie panuje już ciemność.

2023-08-18

Jak można pomóc Podopiecznemu Fundacji?

Podopieczni Fundacji – Dorośli i Dzieci- mierzą się z chorobami przewlekłymi. Walka o zdrowie wiąże się z dużymi wydatkami, które są ogromnym wyzwaniem. Jak można wspierać konkretnego Podopiecznego?

Miażdżyca mózgu
2023-08-14

Jak zostać Podopiecznym Fundacji?

Kiedy w życiu naszym lub naszego Dziecka pojawia się choroba przewlekła, stajemy przed wieloma wyzwaniami. Trudności do przezwyciężenia obejmują nie tylko aspekt medyczny choroby, ale także psychologiczny, społeczny i finansowy.

2023-08-10

Dobre Uczynki Czynią Bohaterów

Informujemy, że fundacja nawiązała współpracę z platformą budowlaną Daibau International, działającą w 12 krajach europejskich. W ramach współpracy uczestniczymy w odpowiedzialnym społecznie projekcie o nazwie "Dobre uczynki czynią bohaterów.

2023-06-26

Jak zorganizować zbiórkę charytatywną?

Czy zastanawiasz się jak zorganizować zbiórkę charytatywną? Jesteś osobą przewlekle chorą, która chciałaby zgromadzić fundusze na leczenie z pomocą naszej fundacji? Zbieranie pieniędzy na cele dobroczynne wymaga czasu, podjęcia zdecydowanych działań. Możemy jednak stosować narzędzia, które ułatwią i przyspieszą cały proces. Warto z nich korzystać!

2023-03-07

Centrum Informacyjne

Zastanawiasz się nad założeniem subkonta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiajmy! Pomożemy Ci zebrać środki na leczenie. Działamy na terenie całej Polski!

 
Skip to content