Treść główna

Profile Podopiecznych

Fundacja Dobro Powraca ma kilka tysięcy Podopiecznych. Nie wszyscy mają swoje profile na stronie internetowej. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, czy dana Osoba jest naszym Podopiecznym, skontaktuj się z nami! Nasz adres mailowy to fundacja@dobropowraca.pl

Wyszukaj po nazwisku lub numerze Podopiecznego
Cześć, mam na imię Kasia. W 2022r. zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. To najtrudniejszy okres w moim życiu, choroba jest nieuleczalna, ale nie chcę się poddawać. Wiem, że odpowiednim leczeniem i rehabilitacją możemy hamować postęp SM.
Czytaj więcej
Zenon Miszewski
Choruję na stwardnienie rozsiane od 42 lat, czyli całe dorosłe życie. Staram się sobie radzić pisząc opowiadania, powieści, co pozwala mi uczestniczyć w życiu społecznym i być użytecznym. Pisanie, to nie tylko odskocznia od zamartwiania się dolegliwościami, ale też rodzaj rehabilitacji. Jednak ta fachowa rehabilitacja wymaga sporych pieniędzy, których mi często brakuje...
Czytaj więcej
Teresa Szerszeń
Numer Subkonta: 4001
Mam na imię Teresa i mam 65 lat, mieszkam z rodziną we wsi Tchórzowa. Pierwsze objawy Stwardnienia Rozsianego zaczęły się w 1994r.,ale zdiagnozowano je dopiero w listopadzie 2006r. Wiadomość o tej chorobie spad la na mnie nagle o niespodziewanie. Ciężko pracowałam w gospodarstwie rolnym, które prowadziłam wraz z mężem. Od 10 lat jestem wdową.
Czytaj więcej
Urszula Sadowska
Numer Subkonta: 4004
Mam na imię Ula, w marcu będę miała 15 lat. Uczęszczam do 1 klasy Liceum i trenuję koszykówkę oraz biegi. Niestety mam znaczną skoliozę i ostatni moment, aby uciec przed inwazyjna operacją. Zbieram na rehabilitacje. Każda pomoc ma znaczenie,bo dobro powraca.
Czytaj więcej
Edyta Rozińska
Chwilowo przegrywam z SM 1:0 ale nie poddam się. Nogi odmawiają posłuszeństwa, ręce drętwieją, plecy bolą nawet przy leżeniu i nieustannie czuje się zmęczona.
Czytaj więcej

Daj się odnaleźć!

Dodaj swój profil do bazy Podopiecznych fundacji

 
Skip to content