Treść główna

Profile Podopiecznych

Fundację Dobro Powraca tworzą tysiące Podopiecznych. Nie wszyscy mają swoje profile na stronie internetowej. Chcesz dodać swój profil? Wypełnij formularz  i zyskaj swoją spersonalizowaną przestrzeń w Internecie!

Wyszukaj po nazwisku Podopiecznego lub numerze subkonta Podopiecznego
Małgorzata Suchecka
Numer Subkonta: 4422
Kochani znajomi i nieznajomi... Jestem Małgosia, mam 49 lat i od dziesięciu lat choruję na SLA, czyli stwardnienie zanikowe boczne (ALS, MND). Choroba ta bezlitośnie, powoli, wyłącza pracę wszystkich mięśni, z powodu obumierania neuronów doprowadzających do nich impulsy z mózgu. Człowiek staje się z czasem niewolnikiem swojego bezwładnego ciała, zachowując w pełni czucie i sprawny umysł.
Czytaj więcej
Justyna Skiba
Numer Subkonta: 4798
Jestem Justyna, mieszkam w Sosnowcu. Proszę o pomoc. Mam orzeczony już znaczny stopień niepełnosprawności w Stwardnieniu Rozsianym. Mieszkam sama z moją 78-letnią mamą w małym, komunalnym mieszkanku. Mój pokój to 2x3m. [na zdjęciu]
Czytaj więcej
Anna Mielniczek
Numer Subkonta: 4795
Mam na imię Ania i mam 43 lata. Jestem żoną i mamą 17-letniej córki. O tym, że z moim sercem dzieje się coś nie tak, dowiedziałam się w trakcie pandemii, gdy zdecydowaliśmy się wraz z mężem oddać krew, aby pomóc osobom zmagającym się z (wtedy jeszcze nieznanemu medycynie) COVIDEM. Podczas badań kwalifikujących, lekarz usłyszał szmer w moim sercu, który wpłynął na kolejne lata mojego życia.
Czytaj więcej
Vanessa Chojnowska
Numer Subkonta: 4765
Mam na imię Vanessa, mam 17 lat i choruję na stwardnienie rozsiane. Choroba zaskoczyła mnie i moją rodzinę dzień przed Wigilią. Od tego czasu trwa walka o moje zdrowie. kolejne pobyty w szpitalu i oswajanie się z tą ciężką diagnozą. Jak każdy w moim wieku mam wiele planów i marzeń na przyszłość. Twoja pomoc to wyrównanie moich szans w wyścigu z SM. Będę wdzięczna za przekazanie mi 1,5 % podatku na walkę o zdrowie.
Czytaj więcej
Marcin Przewłoka
Numer Subkonta: 4767
Szanowni Państwo! Zwracam się do Was z gorącym apelem o wsparcie Marcina Przewłoki w kosztownej rehabilitacji. Marcin Przewłoka jest oficerem komendy policji w Żninie. Do tej pory pracował z pasją z zaangażowaniem, mając szczęśliwą rodzinę - żonę Ewę, która także jest policjantką i dwie nastoletnie córki. Realizował także z rodziną swoje pasje sportowe, tj. grę w siatkówkę oraz jazdę na nartach. Uwielbiał czytać książki z każdego gatunku, ale najbardziej interesowały go pozycje naukowe. W 2022 roku nabył uprawnienia ratownika wodnego.

Czytaj więcej
 
Skip to content