Treść główna

Profile Podopiecznych

Fundacja Dobro Powraca ma kilka tysięcy Podopiecznych. Nie wszyscy mają swoje profile na stronie internetowej.  Chcesz dodać swój profil? Wypełnij formularz  i zyskaj swoją spersonalizowaną przestrzeń w Internecie!

Wyszukaj po nazwisku Podopiecznego lub numerze subkonta Podopiecznego
Cześć, mam na imię Edward. W wieku 54 lat cudem przeżyłem rozległy udar mózgu. Od tego momentu dotychczasowe aktywności takie jak łowienie ryb, czy zbieranie grzybów zastąpiłem codzienną rehabilitacją, pracą z logopedą oraz walką z własnym ciałem (i umysłem ) o odzyskanie choć częściowej niezależności i sprawności.
Czytaj więcej
Paweł Filar
Numer Subkonta: 4370
Witam mam na imię Paweł, mam 43 lata o 23 lat choruję na stwardnienie rozsiane. Proszę wszystkich ludzi o dobrym sercu o pomoc na moją rehabilitację i drogie lekarstwa. Z góry bardzo dziękuję!
Czytaj więcej
Magdalena Grządziel
Numer Subkonta: 4354
Hej, nazywam się Magda, mam 24 lata. Jestem optymistką , na mojej buzi zawsze widnieje uśmiech mimo różnych przeciwności losu walczę.
Choruję na nieuleczalną chorobę jaką jest Stwardnienie Rozsiane.
Było to dla mnie bardzo ciężkie przeżycie i długo dochodziłam do siebie.
Jestem młodą, ambitną osobą o ogromnym sercem u której na początku kariery zawodowej rzucono ogromne kłody pod nogi. Jeśli chcesz mnie wesprzeć w realizacji marzeń będę ogromnie wdzięczna za każdą pomoc i wsparcie. Dobro powraca!
Czytaj więcej
 
Skip to content