Treść główna

Profile Podopiecznych

Fundacja Dobro Powraca ma kilka tysięcy Podopiecznych. Nie wszyscy mają swoje profile na stronie internetowej. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, czy dana Osoba jest naszym Podopiecznym, skontaktuj się z nami! Nasz adres mailowy to fundacja@dobropowraca.pl

Wyszukaj po nazwisku lub numerze Podopiecznego
Leo jest inteligentnym i pogodnym chłopcem z autyzmem. W szkole, gdzie od lat uczą się dzieci z spektrum autyzmu, Leo kompletnie nie funkcjonuje. W opinii specjalistów jedynym rozwiązaniem jest zapisanie go do prywatnej szkoły dla autystów, gdzie będzie w grupie 5-ciorga dzieci.
Czytaj więcej
Patryk Tomoń
Numer Subkonta: 4278
Jestem Patryk, choruję od urodzenia na nieuleczalny autyzm z zespołem Aspergera, zaburzenia psycho -motoryczne i neurologiczne .Mam też przewlekłe napady depresyjno- lękowe i autoagresji. Potrzebne mi są specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne i leki, abym mógł lepiej funkcjonować - proszę o pomoc.
Czytaj więcej
Irena Sobczyńska
Witajcie, mam na imię Irena. Od ponad 20 lat choruję na SM, czyli Stwardnienie Rozsiane. Początkowo chodziłam o jednej kuli, potem o dwóch, następnie o balkoniku, a teraz już na wózku inwalidzkim. Pomimo przeciwności losu nie poddaję się, walczę dalej z tą chorobą.
Czytaj więcej
Józef Tomoń
Numer Subkonta: 4279
Witam choruję na Alzheimera, zaniki pamięci i nieuleczalną postępującą afazję- zanik mowy. Mam tętniaka mózgu, chorobę wieńcową serca i nadciśnienie tętnicze, dyskopatia. Leczenie jest bardzo kosztowne, rehabilitacja, ćwiczenia logopedyczne, proszę gorąco i serdecznie o pomoc.
Czytaj więcej
Mirosław Góźdź
Numer Subkonta: 4203
Witam, mam na imię Mirek mam 46 lat. Na Stwardnienie Rozsiane (RRMS) choruję od blisko 15 lat. W ciągu ostatnich dwóch lat mój stan zdrowia znacząco się pogorszył, słabiej chodzę, mam zawroty głowy i problemy ze wzrokiem.
Czytaj więcej
Andrzej Buczek
Numer Subkonta: 4272
Nazywam się Andrzej mam mnóstwo planów życiowych i... stwardnienie rozsiane. Stwardnienie rozsiane to trudny przeciwnik z którym walczę od ponad 40 lat. Walka z nim nie jest wyrównana – SM zawsze ma przewagę, może zaatakować w najmniej spodziewanym momencie, w najbardziej dotkliwy sposób. Żeby mu nie ulec, trzeba próbować przewidywać jego ruchy, wyprzedzać je. Aby było to możliwe – trzeba dysponować najlepszą dostępną bronią… Taką bronią są leki nowej generacji i regularna specjalistyczna rehabilitacja.

Czytaj więcej

Daj się odnaleźć!

Dodaj swój profil do bazy Podopiecznych fundacji

 
Skip to content