Treść główna

Numer Subkonta:
4632

Kinga Jakóbiak

Jestem mamą samotnie wychowującą 13-letniego syna, tata syna nie żyje. W czerwcu tego roku przeszłam udar, mam niedowład połowiczny lewostronny, całkowity niedowład ręki i częściowy niedowład nogi.

W mieszkaniu poruszam się z wielkim trudem o lasce, a poza domem na wózku inwalidzkim. Wymagam pomocy i opieki w codziennych czynnościach. Pomaga mi w syn oraz 77-letnia mama, która codziennie dojeżdża, żeby się opiekować. Obecnie jest brak możliwości kontynuowania pracy zawodowej jako agenta nieruchomości. Ponieważ podstawa pensji była bardzo niska, a jej główne dochody opierały się na prowizji ze sprzedaży, aktualnie posiadam bardzo niską rentę, której wysokość nie pozwala na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny. Wymagam rehabilitacji specjalistycznej dla osób po udarze, co da szansę na powrót do sprawności i wykonywania pracy zawodowej.

Marzę o powrocie do aktywności, o powrocie do pracy zawodowej, o wspólnych wakacjach z synem. Całe ostatnie wakacje leżałam w szpitalu, a syn codziennie odwiedzał mnie w szpitalu. Jest wdzięczna za życie, za to, że przeżyłam udar, który miał miejsce w nocy w czasie snu. Pomimo choroby, staram się być osobą silną i zdeterminowana w dążeniu do powrotu do zdrowia. Dochód rodziny wynosi 2835 zł, niezbędne wydatki to 1310 zł, tak więc na życie pozostaje 358 z w przeliczeniu na jednego członka rodziny.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Jakóbiak 4632

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Jakóbiak 4632

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content