Treść główna

Numer Subkonta:
4502

Grażyna Więckowska

Mam na imię Grażyna. Od 1,5 roku choruje na zwyrodnienie wieloukładowe, osłabienie i sztywność wszystkich mięśni uniemożliwia mi całkowicie poruszanie się. Jedynym leczeniem jest intensywna rehabilitacja i fizjoterapia.

Mam 54 lata, choroba z osoby aktywnej zawodowo zrobiła ze mnie osobę niepełnosprawną znów chciałam stanąć na nogi iść na spacer i wrócić do swoich pasji. Lekarze twierdzą, że nie znana jest przyczyna mojej choroby i nie ma leków żeby ją leczyć tylko dzięki różnego rodzaju rehabilitacji można poprawić sprawność organizmu. Dzięki uzyskanej pomocy, ćwiczeniom i mojej wytrwałości wierzę, że uda mi się odzyskać sprawność .

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Więckowska 4502

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Więckowska 4502

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content