Treść główna

Numer Subkonta:
4312

Anna Szymańska

Witaj. Nazywam się Ania Szymańska i mam 44 lata. Jestem mamą, pracuję na pełen etat i walczę ze stwardnieniem rozsianym o każdy dzień.

Z objawami choroby walczę od ponad 10 lat. Prawidłową diagnozę otrzymałam dopiero w styczniu 2022 roku. Ostatnio coraz częściej potrzebuję wsparcia innych osób, rehabilitacji i dodatkowych suplementów trzymających mnie w pionie oraz pozwalających w miarę normalnie funkcjonować. Niedowłady, depresja, brak energii i ogólnie pełen wachlarz objawów stwardnienia rozsianego jakie mi towarzyszą, zmusiły mnie do założenia konta w fundacji, gdyż nie mam wysokiej pensji, na utrzymaniu dziecko a leki i opieka wykwalifikowanych fizjoterapeutów jest bardzo kosztowna.
Z wdzięcznością przyjmę każdą, nawet najmniejszą pomoc.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Szymańska 4312

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Szymańska 4312

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content