Treść główna

Izabela Skałba

Szanowni Państwo mija kolejny rok (już prawie 30) z diagnozą STWARDNIENIE ROZSIANE. Był ból  i wielka słabość, było
wszechogarniające zmęczenie. Była też radość, satysfakcja i Wielka Wola życia. Z zawodu jestem psychologiem i profesjonalnie zajmuję się pomocą innym. Moja sprawność i siły witalne są mocno ograniczone. Choroba jest zaawansowana, nie mam czasu na narzekanie i bezczynność. Doceniam każdy moment. Możecie mi pomóc, żebym i ja miała  siłę na wspieranie innych osób,  a moje własne życie było łatwiejsze. Proszę o Waszą Pomoc, ponieważ potrzebuję rehabilitacji oraz właściwej suplementacji. KONIECZNIE!  Leki niestety nie działają :( Rehabilitacja znacznie podnosi jakość mojego życia.

Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe. Możecie mi zrobić prezent i pomóc przekazując darowiznę, lub swoje 1,5% podatku na subkonto Fundacji Dobro Powraca. Jest to dla mnie jedyna szansa, by odzyskać NIEZALEŻNOŚĆ - w pełnym tego słowa znaczeniu.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Izabela Skałba

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Izabela Skałba

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content