Treść główna

Henryk Szyszko

Nazywam się Henryk Szyszko, mam 66 lat. W 2016 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane postać pierwotnie postępującą. Nie poruszam się samodzielnie, choroba zaatakowała prawą stronę mojego ciała. Przeszedłem leczenie mitoksantreonem które zakończyłem w 2022 roku. Od tego czasu jedyną formą leczenia jest kosztowna rehabilitacja, ponieważ na ten rodzaj SM na jaki choruję nie ma leków.

Moim największym wsparciem jest żona, ale i ona ma problemy zdrowotne. Państwa wsparcie pomoże mi częściej korzystać z rehabilitacji by jak najdłużej zachować te resztki sprawności jakie mi zostały.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Henryk Szyszko

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Henryk Szyszko

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content