Treść główna

Numer Subkonta:
4381

Mariusz Florkowski

Witam, mam na imię Mariusz. Urodziłem się w 1974 r. Choruje od 5 lat na Postępujące Porażeniowe Nadjądrowe (PSP).

Jestem żonaty, mam dwoje dorosłych dzieci. Przed chorobą byłem aktywny zawodowo i miałem wiele pasji, miedzy innymi fotografia, szwendanie-wspinanie się po górach, jazda na rowerze. Niestety ale choroba charakteryzuje się tym, że bardzo szybko postępuje i obumierają mięśnie szkieletowe. W tej chwili PSP uniemożliwia mi wykonywanie wielu podstawowych czynności takich jak chodzenie (chodzę przy chodziku), mam problemy z utrzymaniem otwartych powiek, problemy z mówieniem, oddychaniem i zaczynają się problemy z połykaniem. Mam częste upadki które, powodują uszkodzenia mojego ciała (kilka razy łamałem żebra, złamana noga, pęknięta czaszka z krwiakiem podtwardówkowym, wiele stłuczeń , krwiaków i siniaków). Wymagam pomocy osób trzecich. Niestety na na tą chorobę nie ma leczenia farmakologicznego, jedynie otrzymuje leki zmniejszające napięcie mięśniowe. W tej chwili walczę o jak najdłuższe utrzymanie sprawności fizycznej i dlatego potrzebuję coraz to intensywniejszej i celowanej rehabilitacji, która niestety ale jest bardzo kosztowna.
Proszę o wsparcie finansowe i dziękuję wszystkim darczyńcom.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Florkowski 4381

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Florkowski 4381

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content