Treść główna

Numer Subkonta:
3988

Katarzyna Gawin

Cześć jestem Kasia. W styczniu skończę 22 lata. Choruje na genetyczną chorobę, która nazywa się dziedziczna parapareza spastyczna typu 11-stego.

Choroba ujawniła się nieoczekiwanie i ogranicza mnie w większości moich możliwości fizycznych. Niestety nie mogę już się poruszać tak jak kiedyś, mam na myśli bieganie , szybszy chód. Mimo to nie odpuszczam i się nie poddaję, staram się jak tylko mogę, aby móc jakkolwiek sobie pomóc. Chodzę także na rehabilitacje.Staram sobie znaleźć też pracę/ zajęcie, przy którym wiem że nie będę czuć żadnego bólu. Mimo to właśnie dlatego potrzebuje wsparcia finansowego na leki które są bardzo drogie na moją chorobę.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Gawin 3988

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Gawin 3988

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content