Treść główna

Mariola Łukaszek-Turska

Jestem tłumaczką języka francuskiego. Kocham swój zawód i chciałabym móc wykonywać go jak najdłużej. Wielką radość sprawia mi nauka języków obcych, którą traktuję również jako ćwiczenie pamięci. Od 8 lat zmagam się ze stwardnieniem rozsianym. Niestety ostatnio choroba przyjęła nadzwyczaj ostrą formę.

Weźmy ostatni rok. Najpierw pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego spowodowało częściową utratę wzroku w jednym oku. Przez jakiś czas, dopóki nie zadziałały zaaplikowane w szpitalu sterydy, widziałam tylko światło i zamazane kontury. Do tego doszła depresja, czarna, głęboka, niosąca ze sobą złe myśli i pytania bez odpowiedzi, podsuwająca najgorsze rozwiązania, wykluczająca z życia. Jak przyszła, tak nie odeszła. To jednak nie wszystko. Potem zaliczyłam serię upadków – nie w przenośni, ale dosłownych – a potem podnoszenia się z nich, żmudnych prób naprawiania wyrządzonych przez nie szkód i prób powrotu do normalnego życia i pracy.
Przez cały rok szukałam różnych lekarzy: neurologów, psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów, ortopedów, rehabilitantów, a po konsultacjach z nimi starałam się wykonywać ich zalecenia. Wszystko to wymaga wielkiego wysiłku fizycznego i finansowego. Dlatego będę Wam bardzo wdzięczna za przekazanie 1,5% podatku dochodowego na moje subkonto w Fundacji Dobro Powraca. W tym celu na ostatniej stronie formularza PIT w polu KRS należy podać numer 0000338878, a w polu Cel szczegółowy wpisać Mariola Łukaszek-Turska. Z góry ogromnie Wam dziękuję za pomoc!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Mariola Łukaszek-Turska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Mariola Łukaszek-Turska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content