Treść główna

Karolina Szczepańska

Witaj ! Mam na imię Karolina. Mam 43 lata. Mieszkam w Świnoujściu. Od 29 roku życia choruję na stwardnienie rozsiane. Na co dzień pracuje w biurze turystycznym gdzie spełniam się zawodowo. Praca jest moim hobby. Kiedyś bardzo dużo podróżowałam a od dobrych kilku lat musiałam zwolnić gdyż choroba dała znać o sobie.

Na świat patrze optymistycznie i nie poddaje się. Cały czas aktywnie korzystam z wielu form terapii i rehabilitacji, które przedłużają moją sprawność.
Jak na nikogo jeszcze nie przeznaczyłeś lub Twoi znajomi darowizny w postaci podatku 1,5% to możesz na mnie ;) Bo często ludzie nie mają sprecyzowanego celu.... a ja chętnie przyjmę każdy pieniążek, który pomoże mi w normalnym funkcjonowaniu.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Karolina Szczepańska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Karolina Szczepańska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content