Treść główna

Numer Subkonta:
4065

Anna Łukasiewicz

Witam. Jestem Anna Łukasiewicz. Choruję na jaskrę złośliwą.

W zeszłym roku zdiagnozowano u mnie w oku guza i jaskrę wtórną (teraz już jest złośliwa). Ciśnienie po operacjach jest nadal za duże i krople i leki pomagają do kolejnej operacji. Teraz walczę o zdrowe oko aby nie przeszło na nie. Nie mam już siły walczyć. Zawsze pomagałam wszystkim dookoła, a teraz sama potrzebuję pomocy. Wierzę że znajdą się ludzie o dobrych sercach. Za każdą pomoc będę ogromnie wdzięczna.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Łukasiewicz 4065

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Łukasiewicz 4065

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content