Treść główna

Agnieszka Kunkel

Nazywam się Agnieszka Kunkel, na SM zachorowałam w wieku 16 lat. Prowadzę nierówną walkę z tą podstępną chorobą.

Kiedy SM odcina nogi jest źle, ale kiedy bierze się za ręce to dopiero jest jazda. Picie, jedzenie, mycie zębów czy ubieranie to tylko początek listy czynności, które stają się coraz trudniejsze do samodzielnego wykonania. Charakter pisma zaczyna przypominać bazgroły, trudno korzystać z telefonu, a zapięcie guzika to już magiczna sztuczka. Nawet do jeżdżenia na wózku potrzebne są ręce! Ach szkoda gadać, co to choróbsko z nami wyprawia.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Agnieszka Kunkel

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Agnieszka Kunkel

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content