Treść główna

Numer Subkonta:
4357

Szymon Żurawski

Mam na imię Szymon urodziłem się w 1992 roku, mam 31 lat. Urodziłem się przedwcześnie w 27 tyg. ciąży z niedotleniem z wagą 900 g. Stwierdzono u mnie MPD. Czterokończynowe porażenie kończyn górnych z przewagą kończyn dolnych. Monotonna, codzienna rehabilitacja, treningi ,turnusy rehabilitacyjne ,wiele wizyt u różnych specjalistów, leków które przyjmuję na stałe, odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny umożliwił mi, że mogę poruszać się na krótkich dystansach na kulach.
Jestem uczestnikiem WTZ PSONI PIŁA. Potrzebuję pomocy finansowej, wsparcia, opieki, jestem osobą niesamodzielną niezdolną do samodzielnej egzystencji. Proszę ludzi dobrej woli o pomoc, udostępnianie mojego Apelu.

Od urodzenia zmagam się ze swoją chorobą MPD. Nie znam innego życia prócz tego, że mam wpisany w swój życiorys nieustanną rehabilitację.
Ukończyłem LO o profilu humanistycznym. Stan zdrowia nie pozwolił mi na kontynuację dalszej nauki. Zdarzenie, które miało miejsce w Szkole podstawowej/gimnazjalnej, gdzie zostałem pobity przez kolegę z klasy tylko dlatego, że miałem świadectwo ukończenia szkoły z biało -czerwonym paskiem, super oceny doprowadziło u mnie do schizofrenii paranoidalnej.
Minęło wiele lat, a ja nadal miewam lęki, strach przed ludźmi, że ktoś może mnie skrzywdzić, pobić. Dwukrotnie trafiłem na oddział psychiatryczny w celu dostosowania odpowiednich leków. Przyjmowałem psychotropy od 13- go roku życia. Miewałem nawroty choroby.
Tkwiłem w depresji, zamknięty we własnym ciele z inną osobą. Straszne to dla kogoś, kto nie radzi sobie w życiu. Czas było na zmianę lekarza, a przy tym i leków.
Od września 2022 roku przyjmuję inne leki i stan emocjonalny i psychiczny uległ poprawie/wyciszeniu .
Dzięki mamie, która czuwa nad tym wszystkim oraz moim niepełnosprawnym tatą, który przeszedł udar mózgu w 2019 roku uczestniczymy w różnych zajęciach sportowych.
Jest to FrameRuning, siłownia, Boccia, spływy kajakowe, wędkowanie, które uwielbia mój tata oraz wiele innych zajęć sportowych.
Czuwa byśmy mogli przebywać między innymi ludźmi, zajęli swoje myśli sportem.
Potrzebuję pomocy finansowej, wsparcia by móc się dalej rehabilitować. To wszystko kosztuje, a nam nie starcza na normalne życie. W samej aptece mama zostawia na nas dwóch 1000 zł miesięcznie.
Dlatego zwracam się do ludzi dobrej woli o pomoc. Pomóżcie proszę, wesprzyjcie, udostępniajcie.
Każda pomoc jest dla mnie bardzo ważna.
Dziękuję
Szymon Żurawski

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Żurawski 4357

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Żurawski 4357

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content