Treść główna

Sławomir Krzysiak

Nazywam się Sławomir Krzysiak pochodzę z Lublina. Z chorobą zmagam się od 2002r. Wszystko zaczęło się w wieku 31 lat od nie trzymania równowagi oraz od sztywności nóg.

Po wielu pobytach w szpitalu, diagnozowany w 2009r. usłyszałem diagnozę -STWARDNIENIE ROZSIANE. Mimo wszystko staram się pozytywnie myśleć, nie załamywać się z powodu choroby aby ona nie wygrała i zaczęła postępować szybciej. Choroba jednak z upływem czasu postępuje a jej skutki są widoczne coraz bardziej. Coraz większe problemy z chodzeniem, utrzymanie równowagi i wiele innych dolegliwości, kłopoty z pamięcią, wysławianiem się. Na całkowite wyleczenie nie ma lekarstwa jest jedynie na złagodzenie, spowolnienie choroby.
Ponieważ leczenie, rehabilitacja i potrzebne rzeczy są bardzo kosztowne dlatego chciałbym Cie prosić o przekazanie darowizny lub 1% podatku z zeznania rocznego.
Dzięki fundacji „ Dobro Powraca” będę mógł zgromadzić potrzebne środki na leki, rehabilitację, sprzęt ułatwiający życie, ściśle określone cele związane z leczeniem.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Sławomir Krzysiak

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Sławomir Krzysiak

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content