Treść główna

Wiktoria Młynarska

Hej! Od 2019 roku choruję na stwardnienie rozsiane, postać rzutowo-remisyjna.

Choroba ma wiele twarzy i sporo z nich już mi pokazała - niedowłady kończyn, problemy ze wzrokiem, częste zawroty głowy, ciężkie nogi i problemy z chodzeniem dłuższych dystansów, problemy z pamięcią, bardzo częste, szybkie zmęczenie, a bywa, że po obudzeniu nie ma siły na nic.
Na szczęście jestem w programie lekowym i jestem w miarę normalnym stanie, większości objawów nie widać, tylko ja je odczuwam.
Poza tym borykam się z innymi dolegliwościami i biorę sporo leków.

Każdy grosik przyda się aby było łatwiej wykupywać leki przez cały rok, jak również "na czarną godzinę" jeśli będzie potrzebna szybka rehabilitacja, na którą nie będzie można czekać bo są długie terminy.

Z góry dziękuję ☺️

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Wiktoria Młynarska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Wiktoria Młynarska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content