Treść główna

Numer Subkonta:
4036

Elżbieta Samojluk

Od ponad 20lat choruję na stwardnienie rozsiane, które niestety postepuje. Obecnie mam niedowład czterokończynowy, zwłaszcza w kończynach dolnych. Jestem osobą samotną i trudno mi funkcjonować w życiu codziennym.

Leczę sie także na osteoporozę, depresję, mam problemy z kręgosłupem. Przy moich małych dochodach koszty leczenia, rehabilitacji pochłaniają znaczna ich część. Przy moim zniedołężnieniu jestem zmuszona korzystać z pomocy innych osob, co także kosztuje. Mimo wszystko uparcie dążę do tego, aby chorobę powstrzymać. Chcę jeszcze korzystać z życia, nie poddaję się. Z natury jestem wesoła i mimo swej niepełnosprawności jestem wrażliwa na krzywdę innych. Na wszelkich turnusach staram się pocieszyć innych, rozweselić ich. Opowiadam dowcipy, śpiewam, jeśli mam lepszą formę, to nawet zatańczę. Niech dobry los Wam sprzyja, a wszystko co złe - omija. Z góry dziękuję za wszelkie wpłaty.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Samojluk 4036

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Samojluk 4036

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content