Treść główna

Anita Trela

Choruję na SM od 35 roku życia. Obecnie mam 47 lat. Mam szczęście mimo wszystko, gdyż choroba łagodnie mnie traktuje. ą dni kiedy nie mam siły wstać z łóżka. Gdy nogi i ręce drżą. Gdy pójście do łazienki to rollercoster.

Zaliczanie po drodze sprzętów, obijanie się o ściany, trudności z koordynacja ruchów. Notoryczne problemy z wysławianiem się. Pamięcią. Koncentracją .To nie jest fajne. Ale mimo wszystko chodzę. Pracuję. Życie mnie nie rozpieszczało i nadal nie rozpieszcza. Zostałam sama z chorobą, życiem codziennym. Ciężko samej to wszystko ogarnąć. Dzięki Państwa wsparciu ten 1%ma dla mnie kolosalną wartość.
Moge zapłacić za leki, za rehabilitację, za pomoc psychologiczna, tak bardzo ważna w tej chorobie. Dziękuję z całego ❤️

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Anita Trela

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Anita Trela

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content