Treść główna

Irena Sobczyńska

Witajcie, mam na imię Irena. Od ponad 20 lat choruję na SM, czyli Stwardnienie Rozsiane. Początkowo chodziłam o jednej kuli, potem o dwóch, następnie o balkoniku, a teraz już na wózku inwalidzkim. Pomimo przeciwności losu nie poddaję się, walczę dalej z tą chorobą.

Mimo tej choroby jestem osobą radosną i zawsze uśmiechniętą, staram się żyć i funkcjonować, a mam dla kogo - przede wszystkim dla WNUCZEK. Nie poddaję się!!!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Irena Sobczyńska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Irena Sobczyńska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content