Treść główna

Marta Nowińska

Na 38 urodziny dostałam diagnozę Stwardnienia Rozsianego. Informacja spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. 20 lat pracowałam w gastronomii. Praca z ludźmi była tym co kochałam najbardziej. Niestety choroba mi to uniemożliwiła.

Zaczęło się od bólu kręgosłupa i bólu nóg. Jak wracałam z zakupów „modliłam się”, żeby tylko nikt za mną nie szedł, bo pomyśli, że jestem pijana…
Jestem mamą, żoną. Kocham koty i Depeche Mode, niestety choroba skutecznie uniemożliwi mi bawić się pod sceną. Nie chcę się poddawać, ale chyba jeszcze nie potrafię, nie jest to łatwe.
Chciałabym znów pójść na kijki i pokonać taki dystans, jaki udawało mi się wcześniej, niestety ledwo udaje mi się przejść samej 800 m. Muszę się rehabilitować, niestety samej w domu ciężko się zmobilizować. Pomóż wrócić mi do zdrowia .

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Marta Nowińska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Marta Nowińska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content