Treść główna

Numer Subkonta:
4272

Andrzej Buczek

Nazywam się Andrzej mam mnóstwo planów życiowych i... stwardnienie rozsiane. Stwardnienie rozsiane to trudny przeciwnik z którym walczę od ponad 40 lat. Walka z nim nie jest wyrównana – SM zawsze ma przewagę, może zaatakować w najmniej spodziewanym momencie, w najbardziej dotkliwy sposób. Żeby mu nie ulec, trzeba próbować przewidywać jego ruchy, wyprzedzać je. Aby było to możliwe – trzeba dysponować najlepszą dostępną bronią… Taką bronią są leki nowej generacji i regularna specjalistyczna rehabilitacja.

Nieuleczalna choroba zaczęła zmieniać obraz otaczającego mnie świata i mojego dalszego w nim miejsca. Wszystko uległo nieodwracalnej zmianie.

Przyjaciele, koledzy nagle gdzieś zniknęli a ich miejsce zajęła choroba. Od tego czasu musiałem wszystko zmienić, bo moje ciało bez negocjacji, określa własne zasady. W moim przypadku po wielu próbach i eksperymentach jedyną skuteczną drogą utrzymania czynnego kontaktu z normalnym światem jest fachowa rehabilitacja pod opieką specjalistów. Byłem człowiekiem bardzo aktywnym a teraz moja aktywność to walka z chorobą, to ciągła rehabilitacja i walka by jutro było lepsze.

Kiedyś były plany na życie teraz nieporadny, uzależniony od pomocy innych, nawet w najprostszych sprawach nie poddałem się dalej walczyłem z chorobą.
Życie toczy się dalej i ma mi wiele do zaoferowania, pokazania lecz nie mogę żyć tak jak dawniej, bo potrzebuje dalszej sukcesywnej rehabilitacji zarówno indywidualnej pod okiem wykwalifikowanej kadry medycznej jak i również za pomocą domowych urządzeń rehabilitacyjnych.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Buczek 4272

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Buczek 4272

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content