Treść główna

Numer Subkonta:
4515

Katarzyna Sawoch

Jestem Kasia, mam 54 lata i od 4 lat choruje na SLA, czyli stwardnienie zanikowe boczne. Ta choroba dosłownie zdegradowała mi mięśnie. Zaatakowała mi neurony ruchowe doprowadzając do zaniku funkcji mięśni.

Na chwilę obecną jestem osobą leżącą, co czyni mnie niewolnikiem własnego ciała. Pozostał mi jedynie samodzielny oddech i zachowałam w pełni czucie i sprawny umysł. Odżywiana jestem przez PEG (żywienie dojelitowe). Jedyny kontakt jaki mam ze światem jest komputer sterowany gałkami ocznymi. Lekiem, który uśmierza mi ból jest rehabilitacja. Niestety godziny z NFZ nie są wystarczające i trzeba dokupywać prywatnie. A do tego są potrzebne również inne środki specjalistyczne: przeciwodleżynowe, opatrunkowe, chemiczne itp. Będę Wszystkim Wam bardzo wdzięczna za pomoc, która mi pomoże udźwignąć tą okrutną chorobę. Suma zebrana pomoże mi w codziennej rehabilitacji oraz w zakupie środków medycznych. 1,5% nic Was nie kosztuje a mi może bardzo pomóc w codziennej walce z tą okropną chorobą. Jeśli nie możecie kochani oddać 1,5% podatku czy wesprzeć finansowo darowizny to będę również wdzięczna za 1 kliknięcie i udostępnienie. Życzę Wszystkim dużo zdrówka bo to najważniejsze!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Sawoch 4515

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Sawoch 4515

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content