Treść główna

Numer Subkonta:
4019

Krzysztof Kaczmarek

W czerwcu 2022r. przeszedłem operację guza mózgu - był to glejak złośliwy. Jestem po radioterapii, a obecnie przechodzę chemioterapię. Zlikwidowanie przyczyny powstawania nowotworu oraz zwalczenie nowotworu do końca, jest długotrwałe i kosztowne, a nie wszystko jest refundowane. Choroba w znacznie mierze ograniczyła moją aktywność zawodową, otrzymywane świadczenie nie pozwala na kontynuowanie terapii na właściwym poziomie, dlatego proszę o przekazanie 1,5% z podatku na konto fundacji Dobro Powraca z dopiskiem Kaczmarek 4019.

Po odzyskaniu w pełni dobrej kondycji chcę wspierać ludzi, którzy też podjęli walkę z nowotworem. Dla nich takie wsparcie jest bardzo ważne - sami nie poradzą sobie. Oprócz bliskich osób potrzebne jest wsparcie ludzi, którzy już to przeszli.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Kaczmarek 4019

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Kaczmarek 4019

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content