Treść główna

Numer Subkonta:
4050

Wojciech Wysoczański

Witam. Jestem Wojtek. Mam 62 lata i od kilkunastu choruję na stwardnienie rozsiane. Każdy dzień z tym schorzeniem to jak walka z własnym sobą. Choroba uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie na co dzień, a rehabilitacja jest bardzo kosztowna. Liczę , że każdy grosz pomoże mi w kolejnym wyjeździe na leczenie.

Całe życie pracowałem z ludźmi, czego mi teraz brakuje. Uwielbiam majsterkować i jest to moja pasja , której staram się oddać każdego dnia, kiedy zdrowie akurat mi na to pozwoli. Poza tym jestem mężem, dziadkiem, ojcem i na co dzień walczę z chorobą właśnie dla najbliższych mi osób. Będę wdzięczny wszystkim, którzy zechcą pomóc i oddać swój 1,5 % podatku na pomoc w moim leczeniu i rehabilitacji.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Wysoczański 4050

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Wysoczański 4050

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content