Treść główna

Numer Subkonta:
4743

Ignacy Chomiczewski

Mam na imię Ignacy. Ur. 2016. Niepełnosprawność: zaburzenia funkcji organizmu - spektrum autyzmu.

Dzień dobry. Zwykłe przywitanie, jednak nie każdemu łatwo ono przechodzi przez gardło. Między innymi tak jest w moim przypadku... Żaden dzień nie jest taki sam jak poprzedni, a jednocześnie każdy kolejny dzień jest inny od poprzednich, co dla mnie jest wyzwaniem oraz przeprawą. Od 2020 roku posiadam ciągłość orzeczeń (czasowych) o niepełnosprawności, jednak moja niepełnosprawność datowana jest "od wczesnego dzieciństwa". Wymagam stałej, długotrwałej opieki, pielęgnacji, systematycznego leczenia oraz rehabilitacji. Jeśli chciał(a)byś wesprzeć mnie swoją dotacją (np. przekazaniem 1,5% podatku) będę wdzięczny. Otrzymane darowizny będą przeznaczone na wsparcie odpłatnych zabiegów fizjoterapeutycznych i/oraz pomoc specjalistów - których pomoc jest mi niezbędna. Z góry bardzo dziękuję.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Chomiczewski 4743

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Chomiczewski 4743

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content