Treść główna

Numer Subkonta:
4273

Natalia Kozioł

SM to przebiegła żmija, która nie wiadomo kiedy ukąsi ... powoli zabija. Mama ! Kocham moje dzieci , góry, jazdę na rowerze i słodycze 😉
Ps. Zdjęcie najbardziej pokazuje kim jestem 🙃

Nazywam się Natalia jestem mamą 2 wspaniałych Czortów 💗. I to właśnie dla nich chowam dumę do kieszeni. W 2015 dignoza mikrogroczulak przysadki mózgowej wtedy myślałam że już nic gorszego mnie nie spotka. Nie mam w zwyczaju się poddawać , w końcu co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Miałam nie zajść w ciążę a mam 2 Serduszka 😍. Diagnoza SM padła w 2021 roku . Taka złośliwość losu kiedyś zapytana co mnie może złamać to odpowiedziałam że stwardnienie rozsiane . Pewnie gdyby nie dzieci dalej leżałabym w łóżku i płakała.
Walczę, chcę żyć, chcę wychować dzieci , chcę podróżować, chcę chodzić, chcę widzieć te dwie ostatnie czynności SM próbuje mi odebrać, diagnoza świeża (2023) jaskra.
Za pomoc dziękuję, każdemu życzę zdrowia :) i pamiętajcie Dobro Powraca :*

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Kozioł 4273

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Kozioł 4273

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content