Treść główna

Numer Subkonta:
4586

Iwona Kozieł

Witam mam na imię Iwona i mam 38lat. Jestem mamą dwójki dzieci oraz żoną. O swojej chorobie SM wiem od pół roku.

Nigdy nie brałam sobie pod uwagę, że moje objawy mogą być skutkiem choroby. Ponieważ byłam osobą wietrznie zapracowaną i żyjąca w biegu, swoje objawy tłumaczyłam zwykłym przemęczeniem. Wiadomość o tym, że jest to choroba, z którą przyjdzie mi się zmagać przez cale życie, spowodowała strach i obawy. Staram się żyć "normalnie" a moja rodzina daje mi siłę by się uśmiechać i być dobrej myśli. Choć nie zawsze jest łatwo i wiem , że może być gorzej z każdym dniem, to mimo wszystko chcę walczyć o to, by móc wstać z łóżka i żyć w choć w połowie jak dawniej, bo mam dla kogo.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Kozieł 4586

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Kozieł 4586

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content