Treść główna

Numer Subkonta:
4409

Tomasz Brodowski

Cześć nazywam się Tomek, mam stwardnienie rozsiane - postać pierwotnie postępującą. Twoje wsparcie pomoże mi dłużej utrzymać sprawność, świadomość i niezależność.

Jestem człowiekiem jak my wszyscy. W 2021 rozpoznano u mnie stwardnienie rozsiane postać pierwotnie postępującą i zanik nerwu wzrokowego (jeszcze widzę ;)). Moja choroba charakteryzuje się stałym postępem choroby od samego początku. Pojawiające się objawy stwardnienia rozsianego nie ustępują, a nasilają się w czasie i prowadzą do pogarszania funkcjonowania i narastania niepełnosprawności. Ale niewiele działo się w MZ jeśli chodzi o opiekę nad ludźmi przewlekle chorymi (jak zwykle "system" ma SWOJE PRAWA). Dla mnie najważniejszą rzeczą jest rehabilitacja, z której korzystam cały czas (wiadomo, iż wiąże się to z kosztami :( - których nie zapewnił nam "system" o którym wspominałem.) Korzystam także z rehabilitacji na NFZ, ale nie zawsze jest osiągalna, kiedy jej potrzebuję :(.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Brodowski 4409

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Brodowski 4409

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content