Treść główna

Numer Subkonta:
4527

Hanna Kupidura

SM -Stwardnienie Rozsiane jest moim prześladowcą od wczesnej młodości, od matury. Zawsze wszystko było pod jego dyktando. Jego macki sięgają nie tylko mózgu i rdzenia kręgowego, ale wyniszczają także inne układy.

Był to przełom lat 70/80. Zaczęło się nagle i agresywnie od pozagałkowego zapalenia nerwu wzrokowego. Straciłam zupełnie wzrok w lewym oku, prawe też było niepewne. Potem jak u Hitchcocka, było tylko gorzej. Rzut za rzutem. Szpitale i agresywne leczenie, którego efekty były marne. Nie widziałam i nie chodziłam i ta obezwładniająca słabość. Byłam załamana, a miałam ledwie 20 lat. Potem było różnie, raz na wozie, raz pod wozem, bo to choroba podstępna i nieprzewidywalna.
Teraz, jako stary Dinozaur jestem przeznaczona do wyginięcia. Renta uwłaczającej wysokości, ma zaspokoić wszystkie potrzeby schorowanego człowieka. A najlepiej, żeby zniknął. A JA CHCĘ ŻYĆ ! Pisać wiersze i widzieć to, co jeszcze uda zobaczyć, bo życie to piękny dar.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Kupidura 4527

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Kupidura 4527

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content