Treść główna

Mariusz Nowak

Cześć wszystkim! Mam na imię Mariusz.
Gdy w 2021 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane, moja żona była w trzecim miesiącu ciąży. W tej chwili jestem już tatą 10-miesięcznego synka i staram się normalnie funkcjonować oraz pokonywać codzienne trudności jakie stawia przede mną choroba. Dzięki Tobie może to być o wiele łatwiejsze.

Nigdy nie sądziłem, że w moim życiu będę musiał mierzyć się ze sobą samym, a z uwagi na to, że stwardnienie rozsiane jest chorobą autoimmunologiczną, która niszczy układ nerwowy to jej moment rozpoznania wywrócił moje życie do góry nogami. Musiałem zwolnić tempo i wszystko na nowo poukładać.

Nie mogę się poddać, ponieważ mam wspaniałą rodzinę, którą muszę się opiekować. Dzięki Wam mam szansę spełnić się w roli męża i ojca, dlatego dziękuję każdemu z góry za okazaną pomoc.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Mariusz Nowak

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Mariusz Nowak

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content