Treść główna

Numer Subkonta:
4072

Urszula Wrzosek

Witam, nazywam się Urszula Wrzosek mam 42 lata i choruje na nieuleczalną chorobę SM (stwardnienie rozsiane).

Witam, nazywam się Urszula Wrzosek mam 42 lata i choruje na nieuleczalną chorobę SM (stwardnienie rozsiane). Choruje od 12 lat w ostatnim okresie choroba się nasiliła z każdym rzutem choroba zostawiała po sobie ślad, nad którym musze pracować, aby wrócić do sprawności i normalnego funkcjonowania. Niestety w Polsce rehabilitacja i leczenie mojej choroby wiąże się z dużymi kosztami, a jest to bardzo istotne, abym mogła jak najdłużej utrzymać sprawność i samodzielne się poruszać. Dlatego zwracam się z prośba do Państwa o pomoc w postaci przekazania 1,5% podatku.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Wrzosek 4072

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Wrzosek 4072

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content