Treść główna

Ewa Podkowa

Cześć! Jestem Ewa. Pozytywna, trochę zakręcona, kochająca życie. Moja „przygoda” z SM zaczęła się w 2018r i wywróciła moje życie do góry nogami.

Moja krótka historia…
Wszystko zaczęło się bardzo banalnie. Zmęczenie, osłabienie mięśni, zapalenie nerwu wzrokowego. Ze względu na to, że pracowałam jako fizjoterapeuta i prowadziłam aktywny tryb życia, pomyślałam „pewnie przemęczenie. Muszę odpocząć”. Po czasie, dochodziły objawy. Gdy zaczynałam tracić czucie i przewracać się na prostej drodze, a pokonanie kilku stopni na schodach było coraz trudniejsze, wiedziałam, że nie ma żartów i to nie tylko przemęczenie. Zaczęło się „bieganie” po lekarzach, a w grudniu 2018 roku padła diagnoza: Stwardnienie Rozsiane. W tamtym czasie mój świat runął jak domek z kart. Musiałam zrezygnować z ulubionej pracy, a bieganie zamieniłam na jazdę wózkiem.
Teraz jest dobrze. Pomimo tego, że nie wróciłam do pracy, a o bieganiu musiałam zapomnieć, to widzę i samodzielnie chodzę, chociaż choroba codziennie daje o sobie znać.
Życie z nią, nie jest łatwe, ale możliwe i to dzięki Waszej pomocy.
Proszę o Wasze 1,5%.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Ewa Podkowa

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Ewa Podkowa

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content