Treść główna

Numer Subkonta:
3986

Nikola Lipińska

Mam na imię Nikola, jestem wesołą, lubiąca poznawać świat 15–latką z charakterkiem ;) Choroba genetyczna SALL4 powoduje u mnie opóźnienie w rozwoju, co znacząco wpływa na wiele aspektów mojego codziennego życia w różnych sferach. Od 14 lat uczęszczam na różnorodne rehabilitacje i zajęcia, które wspomagają mój rozwój i przygotowują mnie do życia w społeczeństwie.

Walka z chorobą to długi i nie rzadko kosztowny proces- w moim przypadku ciągła rehabilitacja jest bardzo potrzebna i nieodzowna abym mogła funkcjonować w społeczeństwie. Dlatego, każdy dołożony grosz jest bardzo ważny. Dziękuję za każdą otrzymaną pomoc.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Lipińska 3986

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Lipińska 3986

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content