Treść główna

Łukasz Pawlak

Mam 40 lat, a od 7 żyję z diagnozą pierwotnie postępującą stwardnienia rozsianego (SM). Poruszam się na wózku. Moim największym marzeniem jest pozostanie jak najbardziej samodzielnym. Do tego niezbędna jest rehabilitacja, która pochłania duże koszty. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Nim otrzymałem diagnozę SM, przez wiele lat byłem niewłaściwie diagnozowany. W końcu otrzymałem informację co mi dolega. W pierwszej chwili mój świat runął. Na szczęście moja żona nie pozwoliła mi się załamać. W między czasie urodził się nasz wspaniały syn. I tak od 7 lat walczymy z tym nierównym przeciwnikiem. Nie zamierzamy się poddać. Mam dla kogo walczyć. Choć po drodze wielokrotnie upadam to podnoszę się i jadę na moich dwóch kółkach dalej. Z każdym rokiem jest jednak coraz trudniej. Dlatego niezbędne jest wsparcie innych, zarówno to duchowe, fizyczne jak i materialne. Zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc. Dla was może to być niewiele, a ja doceniam każdą najmniejszą formę wsparcia.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Łukasz Pawlak

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Łukasz Pawlak

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content