Treść główna

Numer Subkonta:
4476

Barbara Orzeł

Mam na imię Barbara i jestem niezbyt szczęśliwą posiadaczką SM...no cóż, życie toczy się dalej.

Moje życie to pasmo wzlotów i upadków rodzica samotnie wychowującego dziecko. Praca na pełen etat okazała się niemożliwa. W 2015 roku rozpoznano u mnie SM. Moja sytuacja zdrowotna powoli acz systematycznie zaczęła się komplikować. Dwa lata pandemii spowodowały brak dostępu do skutecznej rehabilitacji i moje zdrowie znacznie się pogorszyło. W ostatnim czasie pojawiła się szansa na skuteczniejsze leczenie w prywatnej klinice, ale niestety kwota wykracza poza mój obecny budżet.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Orzeł 4476

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Orzeł 4476

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content