Treść główna

Numer Subkonta:
4495

Urszula Siewierska

Cześć, mam na imię Urszula. Od 2018 roku mam diagnozę stwardnienia rozsianego, ale pierwsze objawy miałam w 2011. Jestem mamą, pasjonatką gór i aktywności sportowej, a SM po woli wpływa na moje funkcjonowanie.

Pomimo choroby, jestem instruktorem Nordic Walking, biorę udział w zawodach i uczę innych nordica. Całą aktywność sportową traktuję jako permanentną rehabilitację. Staram się patrzeć w przyszłość z optymizmem i liczę na to, że moja kondycja utrzyma się jak najdłużej, ale choroba po woli pokazuje swoje mroczne oblicze. Ponieważ leczenie jest kosztowne, a ja nie wiem, jak będzie się choroba rozwijać, będę wdzięczna za każde wsparcie. Chcę walczyć i czerpać z życia jak najwięcej oraz dawać z siebie tak dużo jak tylko mogę.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Siewierska 4495

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Siewierska 4495

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content