Treść główna

Dorota Roznowska

Witaj, jestem Dorota.
Choruje na stwardnienie rozsiane już ponad 14 lat. Moje życie to niekontrolowane upadki, drętwienie rąk i nóg, nietrzymanie moczu, poruszanie się na wózku inwalidzkim.

Walczę z chorobą dla siebie i dla niej ukochanej córki Wiktorii, która jest dla mnie ogromnym wsparciem i motywacją do walki z chorobą.
Jednak potrzebuje także wsparcia finansowego i bardzo o nie prosze w formie 1% podatku dochodowego na moje subkonto w Fundacji Dobro Powraca lub darowizny na konto fundacji z dopiskiem w tytule Dorota Roznowska
Wierzę, że tylko systematyczna rehabilitacja oraz fizjoterapia mogą pomóc mi w sprawniejszym funkcjonowaniu i w jakimś stopniu zatrzymaniu choroby.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Dorota Roznowska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Dorota Roznowska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content