Treść główna

Tamara Świerguła

Cześć, mam na imię Tamara, mam 30 lat i choruje na stwardnienie rozsiane od 2018 roku. Ta choroba powoli, ale skutecznie niszczy moją sprawność ruchową oraz psychiczną.

Mam wspierającego mnie męża i kochaną małą córeczkę. Wiem, że ta choroba ograniczając w życiu mnie, ogranicza też ich. Wiem, że córeczka nie pójdzie z mamą na długi spacer, że nie nauczę jej jeździć na łyżwach czy nartach. Mężowi nie pomogę przynieść ze sklepu ciężkich zakupów. Chcę jednak wierzyć, że mogę to zmienić! Do tego potrzebuję leczenia i intensywnej, ciągłej rehabilitacji. Jeśli możesz wesprzeć mnie w tej ciężkiej walce o lepszą przyszłość przekaż mi proszę swoje 1,5% podatku, będę Ci bardzo wdzięczna.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Tamara Świerguła

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Tamara Świerguła

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content