Treść główna

Iwona Błażejewska

Cześć. Mam na imię Iwona. Mam 59 lat a od 17 walczę z SM. Dopiero od 7 lat jestem na rencie - musiałam niestety przewartościować swoje życie.

SM zaatakowało mnie po raz pierwszy znienacka w pracy. Byłam już żoną, mamą dwóch wspaniałych, młodych kobietek. Przestałam chodzić. Strach! Byłam po operacji kręgosłupa - więc może nawrót? Neurochirurg, szpital, sterydy, diagnoza - być może choroba demienilizacyjna. Po dwóch latach SM zaatakowało ręce. Wówczas nie było już wątpliwości że to jest właśnie to. Cóż, załamanie, strach co będzie dalej, jak żyć? Pomogła rodzina, przyjaciele, lekarze. Droga była długa, programy leczenia, pobyty w szpitalu łączyłam z pracą zawodową i życiem rodzinnym. Musiałam odpuścić w pewnym momencie. Nie starczyło siły. Teraz ważne aby jak najdłużej pozostać sprawnym i samodzielnym. Za każdą Waszą pomoc dziękuję.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Iwona Błażejewska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Iwona Błażejewska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content