Treść główna

Kamila Radon

Cześć. Mam na imię Kamila. Mam 18 lat. Uczę się w technikum na kierunku informatyka. W 2019 roku dowiedziałam się, że choruję na SM. Wszystko zaczęło się 25 grudnia. Obudziłam się przerażona, że straciłam wzrok. Moje prawo oko przestało dobrze funkcjonować, praktycznie nic nie widziałam. Z tego powodu trafiłam do szpitala, gdzie zdiagnozowano u mnie SM.

Zaczęłam leczenie, które okazało się nieskuteczne. Mam bardzo duże bóle głowy, migreny, prądy w kręgosłupie, drętwienia itp.
Ostatni rezonans pokazał nowe zmiany. Na początku były one w mózgu a w tym momencie są także w odcinku szyjnym i kręgosłupie. Z tego powodu leczę się cotygodniowymi zastrzykami w nogę. Nowe leczenie pozwala mi na w miarę normalne funkcjonowanie lecz wpływa negatywnie na komfort fizyczny i emocjonalny.
Będę wdzięczna za przekazanie 1% podatku na moje leczenie.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Kamila Radon

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Kamila Radon

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content