Treść główna

Numer Subkonta:
4021

Katarzyna Bolechowska

Cześć, mam na imię Kasia. W 2022r. zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. To najtrudniejszy okres w moim życiu, choroba jest nieuleczalna, ale nie chcę się poddawać. Wiem, że odpowiednim leczeniem i rehabilitacją możemy hamować postęp SM.

Zaczęło się niewinnie. Przeczulica nogi, zaburzenie czucia w ręce, problemy ze wzrokiem, ciągłe uczucie zmęczenia. W końcu rezonans odcinka szyjnego i podejrzenie SM. Przyjęto mnie na oddział na badania i tam postawiono diagnozę. To był dla mnie wielki cios. Mętlik w głowie, strach i żal. Ciężko pogodzić się z czymś takim.
Jestem aktywną osobą. Jeżdżę konno, uwielbiam chodzić na grzyby, na spacery z psem, lubię piec i gotować. Pracuję jako florystka, to moja kolejna pasja. Mam wspaniałego męża, cudowną rodzinę i wielu wspierających mnie przyjaciół.
Nie chcę się poddawać, mam dużą wolę walki. SM jak do tej pory daje objawy niewidoczne na zewnątrz. Są dni lepsze i gorsze. Bardzo chciałabym zahamować postęp choroby, pomoże mi w tym leczenie i rehabilitacja. Narazie daję radę, ale za jakiś czas będę potrzebować pomocy, dlatego będę wdzięczna za przekazanie dla mnie 1,5 % podatku.
Bardzo dziękuję za każdą okazaną pomoc i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Bolechowska 4021

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Bolechowska 4021

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content