Treść główna

Numer Subkonta:
4265

Leo Szafraniec

Leo jest inteligentnym i pogodnym chłopcem z autyzmem. W szkole, gdzie od lat uczą się dzieci z spektrum autyzmu, Leo kompletnie nie funkcjonuje. W opinii specjalistów jedynym rozwiązaniem jest zapisanie go do prywatnej szkoły dla autystów, gdzie będzie w grupie 5-ciorga dzieci.

Leo ma ogromne problemy z podstawowymi normami społecznymi, co od jakiegoś czasu prawie uniemożliwia nam wychodzenie z nim np. do sklepu czy do lekarza. Niemożliwe są jakiekolwiek wyjazdy, w tym na wakacje. Dlatego rozpaczliwie potrzebuje specjalnej szkoły dla autystów, a także terapii, które pomogłyby mu i całej rodzinie w codziennym życiu.
Osoby, które chcą wspomóc naszego syna, Leo, prosimy o przekazanie 1,5% podatku lub wpłacenie darowizny na konto Fundacji Dobro Powraca z tytułem "Szafraniec 4265”
Dziękujemy serdecznie za wszelkie wsparcie.

Leo jest inteligentnym i wrażliwym dzieckiem. Bardzo się interesuje nowoczesną techniką, szczególnie komputerami i smartfonami. Wykazuje też w tym kierunku wyjątkowe zdolności. Ale by móc rozwijać się potrzebuje przede wszystkim nauczyć się funkcjonować socjalnie, a także zdobyć podstawową wiedzę. To jest możliwe jedynie, gdy będzie w szkole, która zapewni mu odpowiednie warunki i sposoby edukacji, a także gdy będzie miał zapewnione konieczne terapie.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Szafraniec 4265

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Szafraniec 4265

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content