Treść główna

Mariola Kędzierska

Mam na imię Mariola przyjaciele mówią do mnie Marian.
w 2014 roku w wieku 28 lat usłyszałam diagnozę - SM. Codziennie walczę jednak przeciwnik jest coraz silniejszy. Powoli odbiera mi siły i spowalnia mnie.

Jestem osobą która, lubi pomagać innym. Rodzina, przyjaciele, znajomi wiedzą, że nie zostawię ich w potrzebie, że zawsze mogą na mnie liczyć - nawet kiedy nie mam siły. Kocham morze, zwierzęta i jazdę górską na rowerze. Jednak przez chorobę coraz mniej w moim życiu wycieczek rowerowych, spacery z psami coraz krótsze. Jednak nie poddaje się - walczę.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Mariola Kędzierska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Mariola Kędzierska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content