Treść główna

Numer Subkonta:
4248

Emanuel Głowacki

Cześć! Mam na imię Emanuel i mam prawie 44 lata. Diagnoza 'stwardnienie rozsiane' towarzyszy mi od 2008 roku. Od tamtej pory walczę z chorobą niczym prawdziwy 'superbohater'.

Rzuty choroby wracają niestety bardzo często i regularnie. Świat wtedy dosłownie 'wali się na głowę'. Kiedy jestem przykuty do łóżka szpitalnego i najprostsze czynności to dla mnie trudność. Krępuje mnie to, że wymagam pomocy i opieki. Gdyby nie sytuacje, w których moja 'lewa' strona 'szwankuje'- utykam na nogę, drętwieje twarz. To nie tracę pogody ducha i masz jeszcze mnóstwo marzeń. Żyję dla moich wspaniałych dzieci. Moja cudowna trójka to największa motywacja i siła do walki z tą straszną chorobą. Przez chorobę zostałem sam i nawet po rozwodzie mogę liczyć na mojego syna i dwie córki.
Chciałbym jak najdłużej pozostawać w niezłej kondycji, by móc cieszy się ich szczęściem, zdrowiem. Patrzeć, jak dorastają i spełniają marzenia.
Tak bardzo nie chcę być dla kogokolwiek ciężarem.
Dlatego dziękuję wszystkim ludziom dobrego serca. Dobro na pewno do Was powróci ze zdwojoną siłą!
Dziękuję, że tu jesteście! Wszystkiego dobrego i Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Głowacki 4248

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Głowacki 4248

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content