Treść główna

Numer Subkonta:
4332

Anna Suwara

Witaj, mam na imię Ania. W trakcie prostego zabiegu wszczepienia stymulatora przeciwbólowego został uszkodzony rdzeń kręgowy i obudziłam się sparaliżowana od pasa w dół, teraz muszę pokonać i ból i niedowład i radzić sobie z nimi każdego dnia w każdej minucie. Chcesz poznać moją historię?

Z uwagi na to, że od 19 lat chorowałam na kręgosłup i przeszłam 2 operacje ( 2014 i 2018), ale nadal bolały mnie nogi i kręgosłup udałam się do neurochirurga. Stwierdził on, że nie może mi zrobić 3 operacji ze względu na zły stan kręgosłupa, zaproponował jedynie prosty zabieg - wszczepienie stymulatora przeciwbólowego.
03.12.2021 wszczepił mi stymulator, ale obudziłam się po tym zabiegu sparaliżowana od pasa w dół. W trybie pilnym pojechałam drugi raz na stół i lekarz usunął stymulator. Mój stan po tym nie zmienił się. Na drugi dzień miałam trzecią operację kręgosłupa piersiowego, ponieważ w rezonansie zauważono cień na rdzeniu kręgowym. Nie znaleziono jednak tam krwiaka, ani nic innego, a ja pozostawałam sparaliżowana. Okazało się, że podczas wszczepiania stymulatora przypadkiem doszło do niedokrwienia rdzenia kręgowego. Szybko rozpoczęłam rehabilitację jednak po 3 tyg z powodu ciężkiej zakrzepicy rehab przerwano.
Kilka miesięcy leżałam z cewnikiem, w pieluchach, później wznowiłam rehabilitację. Przez półtora roku byłam w 12 szpitalach i odbyłam 9 cykli rehabilitacji. Dzięki temu poruszam się częściowo na wózku i częściowo o kulach. Lekarze nie dają szans na normalne chodzenie, a na prywatną rehabilitację i alternatywne metody leczenia rdzenia mnie nie stać.
Od 01.2023 nowe przepisy znacznie ograniczają i wydłużają w czasie możliwości rehabilitacji. Tak więc, żeby chorować trzeba mieć końskie zdrowie.
Mocy do walki dodaje mi moja rodzina, przyjaciele oraz mój pogodny charakter i poczucie humoru.
Dziękuję, że tu jesteś i chcesz mi pomóc stawić coraz pewniejsze kroki 🙂

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Suwara 4332

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Suwara 4332

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content